.
Opublikowano: 2014-01-14

Ilustrowana Muzyką Historia Rocka: Black Sabbath


Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ILUSTROWANA MUZYKĄ HISTORIA ROCKA, którego tematem będzie BLACK SABBATH live 2013. Spotkanie poprowadzi red. Jerzy Skarżyński. 17 I 2014r., godz. 18.00, CKiT, Rynek Górny 6.

fot. materiały reklamowe CKiT w Wieliczce

Listopadowe spotkanie z red. Jerzym Skarżyńskim zostało poświęcone legendarnej grupie the Beatles. Do siedziby CKiT przybyło sporo zainteresowanych twórczością słynnej czwórki z Liverpoolu.


.......  Ilustrowana Muzyką Historia Rocka to cykl spotkań z redaktorem radia Kraków Jerzym Skarżyńskim, który opowiada historię wybranej grupy rockowej. Interesujące wykłady przyciągają coraz więcej chętnych. W piątkowe wieczory o godz. 18.00 można również usłyszeć lokalne zespoły rockowe, które uświetniają wykład.  

Ilustrowana Muzyką Historia Rocka : Żółta Łódź Podwodna

 

Ilustrowana Muzyką Historia Rocka: Black Sabbath - zobacz zdjęcia

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów