. majowapark

Opublikowano: 2019-02-14

IX Zawody pływackie o Puchar Solnego MiastaW dniu 16 lutego na pływalni w "Solnym Mieście" rozegrane zostaną zawody pływackie o Puchar Solnego Miasta, pod patronatem Burmistrza Wieliczki.


Tradycyjnie rozegrane zostaną dwie rundy (druga 9 czerwca) i wyłonieni zostaną najlepsi pływacy 13-letni i młodsi z podziałem na kategorie wiekowe.

Wielickie zawody są organizowane dziewiąty rok i cieszą się dużym zainteresowaniem klubów pływackich z południowej Polski.

Dzięki licznym sponsorom Wieliczka gości co roku najlepszych zawodników z różnych województw, niejednokrotnie rekordzistów swoich okręgów i czołowych zawodników Polski.

Można przypuszczać, że również w lutym, na słupkach startowych będziemy mogli zobaczyć około czterystu zawodników.

Tradycją już jest, że Organizator nagradza najmłodszych zawodników za udział, aby zmotywować ich do dalszej pracy na treningach.

Zapraszamy do kibicowania, a najmłodszych do udziału.


   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.