.
wse

wse


Opublikowano: 2018-05-10

Jakie są 4 podstawowe obowiązki małżeńskie i na czym one polegają?Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej, gdy przechodzę do omawiania obowiązków małżeńskich, widzę na twarzy moich klientów coraz większe oszołomienie. Ich oczy robią się wielkie niczym pięciozłotówki, a szczęki mimowolnie opadają jakby pod wpływem betonowego obciążenia.


Moje zdziwienie wynikające z ich zaskoczenia jest równie wielkie, ale wynika to tylko z mojej naiwności polegającej na założeniu, że decyzja o zawarciu małżeństwa podjęta jest po dogłębnym przemyśleniu.

O ile obowiązek wierności dla każdego z moich klientów był naturalny, o tyle wszystkie pozostałe były niczym odkrycie, że ziemia jest okrągła, niby oczywiste, a jakże zaskakujące.

A oto nasi bohaterowie w postaci 4 jakże (nie)oczywistych obowiązków małżeńskich:

1. Obowiązek wspólnego pożycia;
2. Obowiązek wzajemnej pomocy;
3. Obowiązek wierności;
4. Obowiązek współdziałania dla dobra rodziny.

Naprawdę zaskakujące jest to na czym one polegają, jak należy je rozumieć? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, to po prostu kliknij tu -> https://goo.gl/qvqVuy

Chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Pamiętaj, że w każdy wtorek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Jeżeli jesteś z Wieliczki lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. A. Kosiby 31 w Kancelarii Parafialnej Klasztoru Franciszkanów.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów