.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-10-11

Jesienna Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna



Dnia 8 października 2019 r. na Arenie w Wieliczce odbyły się szkolne zawody Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Poniżej przedstawiamy wyniki z tej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.


Skok w dal dziewcząt:

1. Rządzik Wiktoria – SP Węgrzce W.
2. Hachuła Zuzanna – SP 4 Wieliczka
3. Cież Oliwia – SP 3 Wieliczka
4. Pabian Patrycja – SP 3 Wieliczka
5. Wróblewska Karolina – Lady Sue Ryder Niepołomice
6. Kurek Oliwia – Koźmice W.
6 Róg Gabriela – Koźmice W.
8 Pytlik Maja– Węgrzce W.
9 Dąbroś Julia – Lady Sue Ryder Niepołomice

Skok dal chłopców:

1. Zygmunt Krzysztof– Węgrzce W.
2. Baran Jakub–SP 3 Wieliczka
3. Paluch Oskar – Węgrzce W.
4. Wagner Marcus – Koźmice W.
5. Kołodziej Oskar – Lady Sue Ryder Niepołomice
6. Wiśniewski Nikolo – Lady Sue RyderNiepołomice
7. Wysocki Maciej – SP 4 Wieliczka
8. Wandas Wiktor– SP 3 Wieliczka

Pchnięcie kulą dziewcząt:

1. Hajduk Emilia –Kożmice W.
2. Raźny Patrycja – SP 3 Wieliczka
3. Róg Amelia – Koźmice W.
4. Pękala Oliwia– Lady Sue RyderNiepołomice
5. Zawalonka Wiktoria – Węgrzce W.
6. Stanecka Natalia –Lady Sue Ryder Niepołomice
7. Broniarz Joanna – SP 3 Wieliczka
8. Ćwiklińska Martyna – Węgrzce W.

Pchnięcie kulą chłopców:

1. Dulba Karol – Lady Sue RyderNiepołomice
2. Lemański Wiktor – Lady Sue RyderNiepołomice
3. HorbachyłOleksander – SP 3 Wieliczka
4. Krupa Franciszek– SP 3 Wieliczka
5. Włodek Kacper – Węgrzce W.
6. Machowski Grzegorz– SP 4 Wieliczka
7. Kania Piotr – Koźmice W.
8. Kania Mateusz – Koźmice W.

Bieg na 100 m dziewcząt:

1. Pabian Patrycja – SP 3 Wieliczka
2. Cież Oliwia – SP 3 Wieliczka
3. Hachuła Zuzanna – SP 4 Wieliczka
4. Hawryszko Joanna – SP 4 Wieliczka
5. Rządzik Wiktoria – SP Węgrzce W.
6. Bożek Maja – Lady Sue Ryder Niepołomice
7. Romaniec Gabriela– Koźmice W.
8. Banaś Zofia – Koźmice W.
9. Jaworska Amelia – Węgrzce W.
Batko Nikola - dyskwalifikacja

Bieg na 100 m chłopców:
1. Paluch Oskar – Węgrzce W.
2. Zygmunt Krzysztof – Węgrzce W.
3. Mrugała Sebastian –Koźmice W.
4. Lupa Kacper – SP 3 Wieliczka
5. Król Szymon– Węgrzce W.
6. Filipczyk Wiktor–SP 3 Wieliczka.
7. Mikołajczyk Michał–SP 4 Wieliczka
8. Kania Piotr – Koźmice W.
9. Gałan Maciej – Lady Sue Ryder Niepołomice
10. Górski Jan– Lady Sue Ryder Niepołomice

Bieg na 300 m dziewcząt:

1. KmiecikAnna –SP 3 Wieliczka
2. Słonina Ida –SP 4 Wieliczka
3. Przetaczek Barbara – SP 3 Wieliczka
4. Sieńczyło Iga – Lady Sue Ryder Niepołomice
5. Kolasa Daria – Koźmice W.
6. Talapka Zuzanna – Koźmice W.
7. Szymacha Magdalena– SP 4 Wieliczka
8. Kaczor Kamila– Koźmice W.
9. Gorzula Martyna –Kłaj
10. Krakowska Aniela–Lady Sue Ryder Niepołomice
11. Mazurek Martyna – Węgrzce W.
12. Górska Natalia – SP 3 Wieliczka
13. Michalec Katarzyna – Węgrzce W.
14. Sendorek Karolina – Węgrzce W.

Bieg na 300 m chłopców:

1. Doroszkiewicz Wojciech –Kłaj
2. Świętoniowski Jakub – Lady Sue RyderNiepołomice
3. Kmiecik Sebastian –SP 4 Wieliczka
4. Babraj Mikołaj –SP 4 Wieliczka
5. Wiech Krzysztof–SP 3 Wieliczka
6. Piega Mateusz – Węgrzce W.
7. Paryła Piotr – Koźmice W.
8. Frankiewicz Fabian – Lady Sue RyderNiepołomice

Bieg na 600 m dziewcząt:

1. Gruszka Dominika – Lady Sue RyderNiepołomice
2. Wojciechowska Judyta –SP 4 Wieliczka
3. Marciniak Marta – SP3 Wieliczka
4. Krochmal Kornelia – Węgrzce W.
5. Wąs Dagmara – Lady Sue RyderNiepołomice
6. Burekowska Martyna – SP3 Wieliczka
7. Kwiatkowska Magdalena – Koźmice W.
8. Stachura Nikola– Koźmice W..

Bieg na 1000 m chłopców:

1. Kukieła Oskar– SP3 Wieliczka
2. Kosałka Jakub– Koźmice W.
3. Klimkowski Igor –Lady Sue RyderNiepołomice
4. Kania Oliwier – Lady Sue RyderNiepołomice
5. Tomala Patryk– Węgrzce W.
6. Konarski Maks – Węgrzce W.
7. Tobiasz Eryk – Kłaj
8. Tobiasz Patryk – Kłaj
9. Sierant Dawid– Koźmice W

Sztafeta 4x100 m dziewcząt

1. SP 3 Wieliczka
2. SP 4 Wieliczka
3. SSP Lady Sue Ryder Niepołomice
4. SP Węgrzce W.
5. SP Koźmice W.

Sztafeta 4x100m chłopców

1. Węgrzce W.
2. SP 4 Wieliczka
3. SP 3 Wieliczka
4. Koźmice W.
5. Lady Sue Ryder

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.
MOS Wieliczka
 

Jesienna Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna - zobacz zdjęcia



   





Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika