.
intermarche

intermarche


Opublikowano: 2017-10-24

Juniorki – Wspaniały Sukces zawodniczek MKS MOS WieliczkaZawodniczki MKS MOS Wieliczka są niepokonane, oczywiście przy całym szacunku do innych zespołów, tym razem pokonały po bardzo zaciętej walce 3:2 / 20:25, 18:25, 25:21, 25:22, 15:13 /Brązowe Medalistki Mistrzostw Polski 2017 – Kadetek, czyli zespół Fundacja Kultura i Sport / dawniej Muszyna PROXIMA Kraków /obecnie Juniorki!!! Mecz odbył się 22.10.2017 r. na obiektach sportowych SP1 w Wieliczce, w ramach Mistrzostw Małopolski.


Jest to już trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Artura Stryszowskiego w Małopolskiej Lidze Juniorek 2017 / 2018. Wszystkie dziewczęta zasługują na gratulacje, bo wspólnie trenują , pomagają sobie aby rozwijać się siatkarsko, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Kujawa Wiktoria / rozgrywająca/ za kapitalne rozrzucanie piłek, Drej Agnieszka /tym razem środkowa/kapitalną zagrywkę i kosmiczne ataki na środku, Górska Izabela /środkowa/za zagrywkę, Hebda Julia /atakująca// za bystrość umysłu i atak, Drej Monika /przyjmująca/ za całokształt: przyjęcie, atak, zagrywkę oraz Niedzielska Emilia /przyjmująca/ za szybkość reakcji, atak kierunkowy. Zawodniczki na co dzień uczęszczają na zajęcia prowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

Juniorki MKS MOS Wieliczka zagrały w składzie:
Wiktoria Kujawa – rozgrywająca / kapitan /
Agnieszka Drej – atakująca
Julia Hebda – atakująca
Joanna Pikus - przyjmująca
Monika Drej – przyjmująca
Emilia Niedzielska – przyjmująca
Magdalena Hartabus – przyjmująca
Agnieszka Kyrcz – przyjmująca
Karolina Sikora – przyjmująca
Izabela Górska – środkowa
Agnieszka Wójtowicz - środkowa
Patrycja Małota – libero
Aleksandra Kowalska – libero
Artur Stryszowski – Trener

Wszystkie zawodniczki MKS MOS Wieliczka uczęszczają na zajęcia zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

MOS Wieliczka
   
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działających w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
7R Solna Wieliczka - UNI Opole  
Data: 17 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już w najbliższą sobotę 17 lutego w hali CER Solne Miasto nasza drużyna 7R Solna Wieliczka rozegra kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem wieliczanek będzie drużyna Uni Opole.
7R Solna Wieliczka - UNI Opole