.
Opublikowano: 2019-06-21

Już w niedzielę Piknik Bezpieczne Wakacje w parku linowym Xtreme ParkJuż w najbliższą niedzielę Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.


Już w niedzielę 23 czerwca w Parku Linowym Xtreme Park Wieliczka - Grabówki o godzinie 12:00 rozpoczną się BEZPIECZNE WAKACJE. W programie m.in. pokazy strażackie oraz prezentacja  nowoczesnego samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Wieliczka, pokazy pierwszej pomocy, wystawa broni palnej, pokazy policyjne, a także zawody strzeleckie ASG o Puchar Komendanta Policji. Szczegółowy pogram na plakacie poniżej.

   

Letnie koncerty górniczej orkiestry  
Data: 6, 13, 20 i 27 lipca
Lokalizacja: Wieliczka

Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół działający nieprzerwanie od roku 1830 zachwyca nie tylko muzyką marszową, ale też własnymi aranżacjami przebojów rock i pop. Letnie koncerty w plenerze to już tradycja – górnicza orkiestra zaprasza w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 do Parku św. Kingi. Wstęp wolny.
Letnie koncerty górniczej orkiestry
Gala operetkowa 125 m pod ziemią  
Data: 28 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Kopalnia Soli „Wieliczka”

Zapraszamy do komory Warszawa na niepowtarzalny koncert. 28 lipca artyści zabiorą publiczność w pełną emocji muzyczną podróż „Od Wiednia do Budapesztu”. W repertuarze fragmenty m.in. „Zemsty Nietoperza”, „Perły Tokaju”, „Barona Cygańskiego” oraz „Księżniczki Czardasza”.
Gala operetkowa 125 m pod ziemią