. majowapark

Opublikowano: 2019-02-05

Już w piątek Derby Małopolski! 7R Solna Wieliczka vs Grupa Azoty PWSZ TarnówWszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy na Derby Małopolski, które odbędą się w najbliższy piątek 8 lutego o godzinie 18:00 w CER Solne Miasto.


Nasza drużyna 7R Solna Wieliczka w najbliższy piątek podejmie zespół Grupy Azoty PWSZ Tarnów. Będzie to z pewnością kolejne wyjątkowo emocjonujące spotkanie, ponieważ do końca sezonu zostały tylko trzy mecze, a drużyny z Wieliczki i Tarnowa zgromadziły na swoim koncie taką samą ilość punktów.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.