.


Opublikowano: 2019-11-01

Już w sobotę 7R Solna Wieliczka vs KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiW sobotę 2 listopada w hali CER „Solne Miasto” rozegrany zostanie mecz 7 kolejki 1 Ligi Siatkówki Kobiet. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.


Nasza drużyna 7R Solna Wieliczka w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego meczu. Czy w sobotę odniosą 8 zwycięstwo rzędu? Zapraszamy do Solnego Miasta o godzinie 18:00 i wspólnego kibicowania naszym zawodniczkom. Bilety w cenie 5 złotych. Dzieci i młodzież za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, wstęp bezpłatny.   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce