.


kabaret

Opublikowano: 2019-11-01

Już w sobotę 7R Solna Wieliczka vs KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiW sobotę 2 listopada w hali CER „Solne Miasto” rozegrany zostanie mecz 7 kolejki 1 Ligi Siatkówki Kobiet. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.


Nasza drużyna 7R Solna Wieliczka w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego meczu. Czy w sobotę odniosą 8 zwycięstwo rzędu? Zapraszamy do Solnego Miasta o godzinie 18:00 i wspólnego kibicowania naszym zawodniczkom. Bilety w cenie 5 złotych. Dzieci i młodzież za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, wstęp bezpłatny.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki