. carrefour

cotton
Opublikowano: 2018-12-28

Już w sobotę 7R Solna Wieliczka vs UNI OpoleJuż w najbliższą sobotę 28 grudnia nasza drużyna 7R Solna Wieliczka rozegra mecz przed własną publicznością z zespołem UNI Opole.


W sobotę o godzinie 18:00 w hali CER Solnego Miasta w ramach 17. kolejki I ligi siatkówki kobiet nasza drużyna zagra z zespołem Uni Opole. Nasi przeciwnicy zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli jednak mogą się pochwalić serią 10 zwycięstw z rzędu dlatego sobotnie spotkanie na pewno przyniesie wiele emocji.   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego