.
intermarche

intermarche


Opublikowano: 2018-01-30

Kabaret Smile i Szymon Łątkowski wystąpią w WieliczceW czwartek, 8 lutego w hali Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnym "Solne Miasto" wystąpi Kabaret Smile z nowym programem "To się nadaje do kabaretu" oraz Szymon Łątkowski.


"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile! W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas!". Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo". Spektakl odbędzie się 8 lutego, rozpoczęcie o godzinie 20:15 w hali Solnego Miasta.

Indywidualnie bilety można nabyć w kasie przy Siłowni Hali sportowej, ul. Kościuszki 15, Biuro Podróży Salt Travel, ul. Słowackiego 21 lub na stronie www.biletowakasa.pl
 
   
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działających w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
7R Solna Wieliczka - UNI Opole  
Data: 17 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już w najbliższą sobotę 17 lutego w hali CER Solne Miasto nasza drużyna 7R Solna Wieliczka rozegra kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem wieliczanek będzie drużyna Uni Opole.
7R Solna Wieliczka - UNI Opole