.
Opublikowano: 2012-03-05

Kamil Stoch będzie skakał bez logo wielickiej firmy


Co ma wspólnego nasz najlepszy obecnie skoczek – Kamil Stoch z Wieliczką? Przede wszystkim to, że firma 4F z siedzibą właśnie w Wieliczce jest sponsorem Kamila Stocha. A głośno o tym fakcie zrobiło się kilka dni temu, kiedy to Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) nakazała Stochowi usunięcie znaku firmy 4F i zagroziła dyskwalifikacją zawodnika.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że skoczek z Zakopanego skakał od początku sezonu z logo 4F na kasku i nikt nie miał o to pretensji. Problemy pojawiły się dopiero teraz kiedy sezon tak naprawdę zbliża się powoli do końca. Co prawda regulamin Międzynarodowej Federacji Narciarskiej zabrania umieszczania znaków producentów odzieży sportowej na kaskach (na elementach twardych), jednak jak do tej pory przepis ten nie był przez FIS egzekwowany, był to tzw. przepis „martwy”.

Stanowisko w tej sprawie zabrała co jest oczywiste również wielicka firma 4F będąca sponsorem Kamila Stocha. Firma 4F w trosce o dobro naszego skoczka postanowiła zasłonić swoje logo znajdujące się zarówno na jego kasku oraz nartach aby w ten sposób uniknąć ewentualnej dyskwalifikacji zawodnika.Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce