. carrefour


Opublikowano: 2011-04-11

Kiermasz Wielkanocny w Wieliczce i Niepołomicach

Targi Wielkanocne 2011

Już w najbliższy weekend (16 – 17 kwietnia ) zarówno w Wieliczce jak i Niepołomicach odbędą się Targi Wielkanocne. W Niepołomicach targi odbędą się tylko w niedzielę, natomiast w Wieliczce będę trwały dwa dni – w sobotę i niedzielę.

Wielicki Kiermasz Wielkanocny odbędzie się 16 i 17 kwietnia na płycie Rynku Górnego. Przybyli goście na świątecznych stoiskach będą mogli zobaczyć artykuły świąteczne, stroiki, koszyki, palmy, obrusy, artykuły spożywcze, wyroby z drewna i wiele innych specjalnie przygotowanych na te okazje wyrobów. Wynajęcie drewnianego stoiska handlowego na dwa dni kiermaszu to koszt 50 zł. Więcej informacji na temat wynajmu udziela wielicki CKiT.

Natomiast na Rynku w Niepołomicach tegoroczne targi rozpoczną się w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 10:00 i potrwają do godziny 16:00. Oprócz okazji do kupna świątecznych drobiazgów przybyli goście będą mieli okazję zobaczyć występ nagrodzonych w konkursie w Bratysławie Zagórzan jak i również wysłuchać chóru Gimnazjum w Niepołomicach. Będzie również możliwość degustacji świątecznych przysmaków czy obejrzenia pokazu Niepołomickiego Bractwa Rycerskiego. O godzinie 14:30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsza palmę.IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando