.
Opublikowano: 2011-04-11

Kiermasz Wielkanocny w Wieliczce i Niepołomicach

Targi Wielkanocne 2011

Już w najbliższy weekend (16 – 17 kwietnia ) zarówno w Wieliczce jak i Niepołomicach odbędą się Targi Wielkanocne. W Niepołomicach targi odbędą się tylko w niedzielę, natomiast w Wieliczce będę trwały dwa dni – w sobotę i niedzielę.

Wielicki Kiermasz Wielkanocny odbędzie się 16 i 17 kwietnia na płycie Rynku Górnego. Przybyli goście na świątecznych stoiskach będą mogli zobaczyć artykuły świąteczne, stroiki, koszyki, palmy, obrusy, artykuły spożywcze, wyroby z drewna i wiele innych specjalnie przygotowanych na te okazje wyrobów. Wynajęcie drewnianego stoiska handlowego na dwa dni kiermaszu to koszt 50 zł. Więcej informacji na temat wynajmu udziela wielicki CKiT.

Natomiast na Rynku w Niepołomicach tegoroczne targi rozpoczną się w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 10:00 i potrwają do godziny 16:00. Oprócz okazji do kupna świątecznych drobiazgów przybyli goście będą mieli okazję zobaczyć występ nagrodzonych w konkursie w Bratysławie Zagórzan jak i również wysłuchać chóru Gimnazjum w Niepołomicach. Będzie również możliwość degustacji świątecznych przysmaków czy obejrzenia pokazu Niepołomickiego Bractwa Rycerskiego. O godzinie 14:30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsza palmę.Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
Festiwal Muzyki Organowej i...  
Data: 18 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, podczas której rozbrzmią utwory z repertuaru J. S. Bacha, H. Purcella i innych kompozytorów.
Festiwal Muzyki Organowej i...