.


kabaret

Opublikowano: 2012-10-31

Klub Aktywnego Seniora Kartki z motywem świątecznym


7 listopada o godzinie 16.00 w ramach spotkań Klubu Aktywnego Seniora w wielickiej bibliotece odbędą się kolejne warsztaty papiernicze. Zaprezentowana zostanie metoda robienia kartek z filcu

W środowe popołudnie w wielickiej bibliotece w ramach spotkań Klubu Aktywnego Seniora, będzie można sprawdzić kolejny już raz swoje umiejętności rękodzielnicze. Tym razem zostanie zaprezentowana kartka bożonarodzeniowa z motywem świątecznym wykonanym z filcu.  Prosimy o przyniesienie do ozdabiania kartek - w ramach swoich możliwości – drobnych, kolorowych koralików i guziczków, cekinów, ozdobnych nitek i sznureczków, kleju „kropelki” i nożyczek. Na spotkanie zapraszamy wszystkich: mamy z dziećmi, babcie z wnukami, panie z Kół Gospodyń oraz członków Klubu Aktywnego Seniora. Zapraszamy do dzielenia się swoimi zdolnościami z innymi, u nas każdy może poprowadzić swoje spotkanie na temat ulubionej techniki. Zapraszamy!

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki