. carrefour


Opublikowano: 2012-10-31

Klub Aktywnego Seniora Kartki z motywem świątecznym


7 listopada o godzinie 16.00 w ramach spotkań Klubu Aktywnego Seniora w wielickiej bibliotece odbędą się kolejne warsztaty papiernicze. Zaprezentowana zostanie metoda robienia kartek z filcu

W środowe popołudnie w wielickiej bibliotece w ramach spotkań Klubu Aktywnego Seniora, będzie można sprawdzić kolejny już raz swoje umiejętności rękodzielnicze. Tym razem zostanie zaprezentowana kartka bożonarodzeniowa z motywem świątecznym wykonanym z filcu.  Prosimy o przyniesienie do ozdabiania kartek - w ramach swoich możliwości – drobnych, kolorowych koralików i guziczków, cekinów, ozdobnych nitek i sznureczków, kleju „kropelki” i nożyczek. Na spotkanie zapraszamy wszystkich: mamy z dziećmi, babcie z wnukami, panie z Kół Gospodyń oraz członków Klubu Aktywnego Seniora. Zapraszamy do dzielenia się swoimi zdolnościami z innymi, u nas każdy może poprowadzić swoje spotkanie na temat ulubionej techniki. Zapraszamy!

IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando