.
Opublikowano: 2012-10-31

Klub Aktywnego Seniora Kartki z motywem świątecznym


7 listopada o godzinie 16.00 w ramach spotkań Klubu Aktywnego Seniora w wielickiej bibliotece odbędą się kolejne warsztaty papiernicze. Zaprezentowana zostanie metoda robienia kartek z filcu

W środowe popołudnie w wielickiej bibliotece w ramach spotkań Klubu Aktywnego Seniora, będzie można sprawdzić kolejny już raz swoje umiejętności rękodzielnicze. Tym razem zostanie zaprezentowana kartka bożonarodzeniowa z motywem świątecznym wykonanym z filcu.  Prosimy o przyniesienie do ozdabiania kartek - w ramach swoich możliwości – drobnych, kolorowych koralików i guziczków, cekinów, ozdobnych nitek i sznureczków, kleju „kropelki” i nożyczek. Na spotkanie zapraszamy wszystkich: mamy z dziećmi, babcie z wnukami, panie z Kół Gospodyń oraz członków Klubu Aktywnego Seniora. Zapraszamy do dzielenia się swoimi zdolnościami z innymi, u nas każdy może poprowadzić swoje spotkanie na temat ulubionej techniki. Zapraszamy!

Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
Festiwal Muzyki Organowej i...  
Data: 18 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, podczas której rozbrzmią utwory z repertuaru J. S. Bacha, H. Purcella i innych kompozytorów.
Festiwal Muzyki Organowej i...