.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2016-04-12

Kobieta znalazła w Wieliczce kopertę wypełnioną pieniędzmi


Wczoraj 11 kwietnia 2016 roku do Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zgłosiła się kobieta, która w jednym z lokali handlowych w Wieliczce znalazła sporą sumę pieniędzy.

fot. freeimages.com

Wszystko wydarzyło się w sobotę po południu na terenie sklepu w Wieliczce. Wzrok pracownicy przykuła koperta leżąca na podłodze. Kobieta podniosła ją, otworzyła i przetarła oczy ze zdumienia, bo w środku była spora ilość gotówki. Kobieta zgłosiła się do Komendy w Wieliczce i o swoim znalezisku opowiedział policjantom. Przekazała też znalezioną kopertę z pieniędzmi.Policjanci czekają na zgłoszenie się właściciela. Osoba zgłaszająca się po pieniądze będzie musiała podać czas i miejsce ich zgubienia. A także podać dokładną kwotę.Dziękujemy uczciwemu znalazcy za godną naśladowania postawę. W tej sprawie można kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce pod nr telefonu 12 289-12-11 lub 997.


7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki