.wse


Opublikowano: 2016-04-12

Kobieta znalazła w Wieliczce kopertę wypełnioną pieniędzmi


Wczoraj 11 kwietnia 2016 roku do Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zgłosiła się kobieta, która w jednym z lokali handlowych w Wieliczce znalazła sporą sumę pieniędzy.

fot. freeimages.com

Wszystko wydarzyło się w sobotę po południu na terenie sklepu w Wieliczce. Wzrok pracownicy przykuła koperta leżąca na podłodze. Kobieta podniosła ją, otworzyła i przetarła oczy ze zdumienia, bo w środku była spora ilość gotówki. Kobieta zgłosiła się do Komendy w Wieliczce i o swoim znalezisku opowiedział policjantom. Przekazała też znalezioną kopertę z pieniędzmi.Policjanci czekają na zgłoszenie się właściciela. Osoba zgłaszająca się po pieniądze będzie musiała podać czas i miejsce ich zgubienia. A także podać dokładną kwotę.Dziękujemy uczciwemu znalazcy za godną naśladowania postawę. W tej sprawie można kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce pod nr telefonu 12 289-12-11 lub 997.


Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli