.


kabaret

Opublikowano: 2020-04-29

Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa w powiecie wielickim. 110 potwierdzonych przypadków zachorowań na COVID-19.Dziś służby sanitarne poinformowały o kolejnej ofierze śmiertelnej koronawirusa w naszym powiecie. Potwierdzono, że przyczyną zgonu 84-letniej kobiety z powiatu wielickiego, która przebywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie był COVID-19.


Od początku epidemii z powodu choroby COVID-19 zmarły w powiecie wielickim 4 osoby. Ozdrowieńców jest znacznie więcej – 25. Wzrasta również ilość zakażeń koronawirusem w naszym powiecie. Na dzień dzisiejszy potwierdzono 110 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Najwięcej nadal w gminie Niepołomice, najmniej w gminie Biskupice. Poniżej zamieszczamy mapkę z ilością zakażonych osób w poszczególnych gminach naszego powiatu.

   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki