.
Opublikowano: 2016-10-14

Kolejna śmierć na torach. Pociąg potrącił 93-letniego mężczyznęJeszcze nie tak dawno, bo pod koniec września, w Wieliczce na osiedlu Bogucice doszło do śmiertelnego potrącenia 16-letniej dziewczyny przez pociąg relacji Kraków Balice – Wieliczka Rynek Kopalnia.


Więcej na temat tego wypadku można było przeczytać u nas w tym miejscu. Natomiast dziś doszło w naszym regionie do kolejnej tragedii na torach. Około godziny 14:45 w Kłaju, pociąg relacji Zielona Góra – Przemyśl śmiertelnie potrącił 93-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna zbierał w pobliżu torów drewno na opał. Zauważywszy nadjeżdżający pociąg, prawdopodobnie próbował się oddalić, niestety nie zdążył przejść przez tory. Obecnie jeden tor jest wyłączony z ruchu, na miejscu znajduje się m.in. policja, straż pożarna, prokurator.


   


Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych