.
Opublikowano: 2011-09-01

Kolejna zmiana organizacji ruchu w centrum Wieliczki


Wczoraj nastąpiła kolejna zmiana organizacji ruchu w centrum miasta. Związana jest ona z pracami kanalizacyjnymi na ulicy Sikorskiego. Do tej pory kierowcy otwartym odcinkiem ul. Sikorskiego mogli z pl. Kościuszki dojechać do Rynku Górnego, obecnie cała ulica Sikorskiego została wyłączona z ruchu.

Na skrzyżowaniu ulic Powstania Warszawskiego, Goliana oraz Sikorskiego została włączona sygnalizacja świetlna oraz ruch samochodowy, dwukierunkowy jest możliwy na ulicy Zamkowej w dół do ulicy Powstania Warszawskiego i w górę do ulicy Kilińskiego. Także w tym momencie kierowcy poruszający się ulicą Powstania Warszawskiego mogą skręcać w uruchomiony odcinek ulicy Sikorskiego do ul Zamkowej i dalej ulicą Zamkową w stronę rynku do ul. Kilińskiego. Natomiast do Rynku Górnego najłatwiej będzie się dostać skręcając z ulicy Limanowskiego w ul. Seraf. Planowo owa zmiana organizacji ruchu powinna potrwać miesiąc.

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych