.


kabaret

Opublikowano: 2020-05-06

Kolejne wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Powstania Styczniowego i DK 94Wczoraj, tj. 5 maja br. około godziny 19:00 w Wieliczce na skrzyżowaniu ulicy Powstania Styczniowego z DK 94 doszło do kolejnego wymuszenia pierwszeństwa co doprowadziło do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik - rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, kierujący samochodem marki Honda wyjeżdżając z ul. Powstania Styczniowego na DK94 i skręcając w lewo w kierunku Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Fordem, który jechał od Bochni. Doszło do zderzenia tych pojazdów, na szczęście nikt nie został ranny. Kierowca Hondy został ukarany mandatem karnym. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Niecałe dwa tygodnie temu doszło w tym miejscu do znacznie groźniejszego wypadku. Również w wyniku wymuszenia pierwszeństwa zderzyły się dwa samochody z czego jeden dachował w rowie. Obrażenia osób biorących udział w wypadku były na tyle poważne, że na miejsce został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj.
   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki