.


kabaret

Opublikowano: 2020-03-29

Kolejnych 8 potwierdzonych zakażeń koronawirusem w powiecie wielickim. Łącznie w naszym powiecie już 22 osoby zakażone SARS-CoV-2.Dziś rano w województwie małopolskim potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 11 kolejnych osób, jedna z tych osób pochodzi z powiatu wielickiego. Natomiast przed chwilą poinformowano o 22 kolejnych zakażeniach w województwie małopolskim z czego 7 osób to mieszkańcy powiatu wielickiego.


Dziś do tej pory potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 8 kolejnych osób z powiatu wielickiego - 2 mężczyzn w sile wieku, młoda kobieta, młody mężczyzna, 2 kobiety w sile wieku oraz starsza kobieta i mężczyzna. Część z tych osób przebywa w izolacji domowej, a cześć jest hospitalizowana.

Na chwilę obecną w naszym powiecie mamy 22 potwierdzone przypadki zakażenia, natomiast w Małopolsce koronawirusa potwierdzono już u 145 osób.
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki