.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-03

Koncert Charytatywny dla Agnieszki Ziółkowskiej z MGOPS już w niedzielę!W najbliższą niedzielę 6 października w Wielickiej Mediatce odbędzie się Koncert Charytatywny dla Agnieszki Ziółkowskiej z MGOPS.


Agnieszka Ziółkowska to wieloletni współpracownik w zespole MGOPS w Wieliczce. Aga dzisiaj potrzebuje pomocy, o którą bardzo prosimy. Agnieszka zmaga się z chorobą nowotworową, która zaatakowała podstępnie nie dając żadnych objawów. To złośliwy nowotwór piersi HER2 naciekający o dużym stopniu agresywności. Obok herceptyny, która jest refundowana powinna wdrożyć także leczenie lekiem Perjeta. Ma on za zadanie spowolnić lub zatrzymać wzrost komórek nowotworowych w raku HER2 a nawet spowodować ich śmierć. To przeznaczony specjalnie do walki z tego rodzaju rakiem lek, który znacząco zwiększa szanse Agnieszki na przeżycie. Niestety, nie jest dla niej refundowany i jest bardzo drogi. Jedna ampułka to ponad 11.000 zł., a cała kuracja (leczenie przedoperacyjne, a następnie jeszcze rok przyjmowania preparatu) to łączny koszt około 200.000 zł. Z Państwa pomocą będzie to możliwe...

Na stronie Fundacji Onkologicznej Alivia została uruchomiona zbiórka gdzie można wesprzeć finansowo leczenie Agnieszki. Na chwilę obecną udało się zebrać blisko 30% potrzebnej kwoty. Na stronie zbiórki można uzyskać szczegółowe informacje na temat choroby Agnieszki oraz wesprzeć ją finansowo – KLIKNIJ TUTAJ.

Już w najbliższą niedzielę 6 października w Wielickiej Mediatece odbędzie się Koncert Charytatywny. Podczas całego wydarzenia będą prowadzone licytacje, a cały dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Agnieszki Zółkowskiej. Na przybyłych gości czeka wiele atrakcji jak m.in. warsztaty Joanny Studnickiej uczestniczki programu MasterChef, pokazy Wielickiego Klubu Karate Kyokuskinkai, animacje dla rodzin, kiermasz domowych słodkości, gry, warsztaty plastyczne. Wystąpią Native, Outsider, Bluesfera, Heart Attack, Sami. Szczegółowy program na plakacie poniżej.

Na wydarzeniu na Facebook-u można zobaczyć jakie licytacje będą się odbywać dla Agnieszki Ziółkowskiej - KLIKNIJ TUTAJ. M.in. znajdziemy tam do wylicytowania płytę winylową z autografem Pawła Mąciwody basisty legendarnego zespołu SCORPIONS. wygranie licytacji łączy się z zaproszeniem od Pawła Mąciwody na kolację w Wieliczce... To tylko jedna z wielu licytacji.

W najbliższą niedzielę 6 października zapraszamy do Wielickiej Mediateki od godziny 12:00.
   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020