.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-02

Koncert Chóru PiCCante z FinlandiiRenifery, święty Mikołaj, znana firma produkująca telefony i sympatyczni mieszkańcy Doliny Muminków. Z czym jeszcze kojarzyć może Wam się Finlandia? ;-)


12 października 2019 r. o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce chóru, który przybył do nas wprost z dalekiej i mroźnej północy. Chór PiCcante został założony w 2001 roku w mieście Jyväskylä i składa się z 14 śpiewaków. W ich repertuarze znajdują się utwory od renesansu, przez folk i jazz po muzykę współczesną. Występują regularnie w całej Finlandii. Jego kierownikiem jest Jukka Parviainen.

Wydarzenie to można znaleźć na Facebooku - kliknij

CKiT Wieliczka

   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020