.
wse

wse


Opublikowano: 2019-07-28

Koncert Corpo Musicale OlgiateSerdecznie zapraszamy na koncert Orkiestry Dętej (Corpo Musicale) Olgiate, który odbędzie się 8 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.


Kilka słów o naszych artystach:

Włoska Orkiestra Dęta z Olgiate została założona w 1875 roku. Obecnie liczy sobie ponad 60 członków. Brała udział w przeglądach międzyregionalnych oraz międzynarodowych; koncertowała w takich miastach jak: Rzym, Mediolan, Wenecja, Aostie, Loreto, Bergamo, Macerata, Tolentino, Assisi, Viareggio, Atri i Pineto degli Abruzzi (TE), Licciana Nardi (Ms). Ponadto orkiestra na swoim koncie ma liczne występy zagraniczne: w Szwajcarii, we Francji, na Węgrzech, w Polsce, w Czechach, w Rumunii oraz w Stanach Zjednoczonych. W miesiącach letnich we współpracy z gminą Olgiate Comasco organizuje Międzynarodową Scenę Letnią „Młodzi Muzycy”.

Od 2004 roku Orkiestra Dęta z Olgiate jest kierowana przez Maestro Edoardo Piazzoli. W maju 2008 r. „Grupa Młodzieży” pod dyrekcją Maestro Edaordo Piazzoli, w skład której wchodzą uczniowie Scuola di Musica zdobyła I nagrodę Absolute w konkursie „Citta di Tradate per i giovani” (Miasto Tradate dla Młodzieży).

W koncercie udział wezmą również uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów