.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-07-28

Koncert Corpo Musicale OlgiateSerdecznie zapraszamy na koncert Orkiestry Dętej (Corpo Musicale) Olgiate, który odbędzie się 8 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.


Kilka słów o naszych artystach:

Włoska Orkiestra Dęta z Olgiate została założona w 1875 roku. Obecnie liczy sobie ponad 60 członków. Brała udział w przeglądach międzyregionalnych oraz międzynarodowych; koncertowała w takich miastach jak: Rzym, Mediolan, Wenecja, Aostie, Loreto, Bergamo, Macerata, Tolentino, Assisi, Viareggio, Atri i Pineto degli Abruzzi (TE), Licciana Nardi (Ms). Ponadto orkiestra na swoim koncie ma liczne występy zagraniczne: w Szwajcarii, we Francji, na Węgrzech, w Polsce, w Czechach, w Rumunii oraz w Stanach Zjednoczonych. W miesiącach letnich we współpracy z gminą Olgiate Comasco organizuje Międzynarodową Scenę Letnią „Młodzi Muzycy”.

Od 2004 roku Orkiestra Dęta z Olgiate jest kierowana przez Maestro Edoardo Piazzoli. W maju 2008 r. „Grupa Młodzieży” pod dyrekcją Maestro Edaordo Piazzoli, w skład której wchodzą uczniowie Scuola di Musica zdobyła I nagrodę Absolute w konkursie „Citta di Tradate per i giovani” (Miasto Tradate dla Młodzieży).

W koncercie udział wezmą również uczniowie Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020