.
Opublikowano: 2019-07-13

Koncert finałowy SMFW 2019 „Koncert Piosenki Włoskiej” - już dziś!Już dziś o godzinie 19:30 przed Wielicką Mediateką rozpocznie się koncert finałowy tegorocznego Summer Music Festival.


Podczas koncertu finałowego zatytułowanego „Koncert Piosenki Włoskiej” zobaczymy takich wykonawców jak: Agnieszka Koziarowska, Debora Ranieri, Yulia Ponomar, Alexander Martinez, orkiestra Obligato pod dyr. Jerzego Sobeńko. Wstęp na koncert jest bezpłatny.   

Letnie koncerty górniczej orkiestry  
Data: 6, 13, 20 i 27 lipca
Lokalizacja: Wieliczka

Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół działający nieprzerwanie od roku 1830 zachwyca nie tylko muzyką marszową, ale też własnymi aranżacjami przebojów rock i pop. Letnie koncerty w plenerze to już tradycja – górnicza orkiestra zaprasza w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 do Parku św. Kingi. Wstęp wolny.
Letnie koncerty górniczej orkiestry
Gala operetkowa 125 m pod ziemią  
Data: 28 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Kopalnia Soli „Wieliczka”

Zapraszamy do komory Warszawa na niepowtarzalny koncert. 28 lipca artyści zabiorą publiczność w pełną emocji muzyczną podróż „Od Wiednia do Budapesztu”. W repertuarze fragmenty m.in. „Zemsty Nietoperza”, „Perły Tokaju”, „Barona Cygańskiego” oraz „Księżniczki Czardasza”.
Gala operetkowa 125 m pod ziemią