.
Opublikowano: 2019-08-08

Koncert specjalny Electric Shepherd i goście - relacjaTaka okazja nie zdarza się często! Electric Shepherd i goście czyli muzyczne czuwanie Elektrycznego Pastucha nad Piwnicznym Barankiem Jazzowym na wielickim rynku – pod takim hasłem w miniony piątek odbył się koncert specjalny zespołu Electric Shepherd, który w rodzinnej Wieliczce świętował uhonorowanie jego lidera – Marka Stryszowskiego statuetką BARANKA JAZZOWEGO.


Nagroda ta przyznawana jest każdego roku, począwszy od 2001, wybitnym artystom jazzowym związanym z historią jazzu w Krakowie. Uroczyste wręczenie BARANKA dla Marka Stryszowskiego odbyło się dzień później – 27 lipca podczas finałowego koncertu Summer Jazz Festiwal na dziedzińcu Pałacu pod Baranami. Tym samym pochodzący z Wieliczki muzyk dołączył grona takich jazzowych osobistości jak Tomasz Stańko, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Janusz Grzywacz, Jarek Śmietana.

Serdecznie gratulujemy!

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce

Koncert specjalny Electric Shepherd i goście - relacja - zobacz zdjęcia   

Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
XIII Wielickie Miodobranie  
Data: 24-25 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na XIII WIELICKIE MIODOBRANIE, które odbędzie się 25 sierpnia na Rynku Górnym w Wieliczce.
XIII Wielickie Miodobranie