.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-08-08

Koncert specjalny Electric Shepherd i goście - relacjaTaka okazja nie zdarza się często! Electric Shepherd i goście czyli muzyczne czuwanie Elektrycznego Pastucha nad Piwnicznym Barankiem Jazzowym na wielickim rynku – pod takim hasłem w miniony piątek odbył się koncert specjalny zespołu Electric Shepherd, który w rodzinnej Wieliczce świętował uhonorowanie jego lidera – Marka Stryszowskiego statuetką BARANKA JAZZOWEGO.


Nagroda ta przyznawana jest każdego roku, począwszy od 2001, wybitnym artystom jazzowym związanym z historią jazzu w Krakowie. Uroczyste wręczenie BARANKA dla Marka Stryszowskiego odbyło się dzień później – 27 lipca podczas finałowego koncertu Summer Jazz Festiwal na dziedzińcu Pałacu pod Baranami. Tym samym pochodzący z Wieliczki muzyk dołączył grona takich jazzowych osobistości jak Tomasz Stańko, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Janusz Grzywacz, Jarek Śmietana.

Serdecznie gratulujemy!

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce

Koncert specjalny Electric Shepherd i goście - relacja - zobacz zdjęcia   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem