.
Opublikowano: 2013-06-16

Konferencja Episkopatu Polski w Wieliczce


W dniach od 21 do 23 czerwca br. odbywać się będzie w Wieliczce 362. Zebranie Plenarne Konferencji Episkopatu Polski. Biskupi będą obradować w Centrum Konferencyjnym „Solne Miasto”, ul. Tadeusza Kościuszki 15.

21 czerwca (piątek) o godz. 10.45 (Centrum Konferencyjne “Solne Miasto”) serdecznie zapraszamy na Wspólną modlitwę z młodzieżą na zakończenie roku szkolnego i błogosławieństwo biskupów na czas wakacji – w ten symboliczny sposób biskupi rozpoczną pierwszy dzień obrad Konferencji Episkopatu Polski.

22 czerwca (sobota), o godz. 8.00, w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki (kościół oo. Franciszkanów) kardynałowie i biskupi odprawią Mszę Świętą przy grobie Sługi Bożego Brata Alojzego Kosiby.

23 czerwca (niedziela), odbędzie się Pielgrzymka Mieszkańców Gminy Wieliczka do Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach.

O godz. 10.00 będziemy uczestniczyć w uroczystym poświęceniu kościoła pw. bł. Jana Pawła II

Do wzięcia udziału w tych wydarzeniach serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Episkopatu Polski:Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych