. majowapark

Opublikowano: 2018-12-05

Koniec budowy rond. od dziś ul. Krakowska jest przejezdna w obie strony.Dobiegła końca jedna z największych i najtrudniejszych inwestycji drogowych w naszym mieście. 18 czerwca rozpoczęła się przebudowa ulicy Krakowskiej wraz z budową dwóch rond.


Dziś, 5 grudnia mieszkańcy znów mogą poruszać się ulicą Krakowską w obie strony – konie utrudnień na wyjeździe z Wieliczki. Wartość tej inwestycji to 6,5 mln złotych. Projekt był realizowany ze środków Miasta i Gminy Wieliczka oraz z rządowego Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.