. carrefour

cotton
Opublikowano: 2018-12-28

Konkurs fotograficzny „Dzieciaki w obiektywie”Wraz z Nowym Rokiem zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Dzieciaki w obiektywie”.


- Masz małe dziecko w wieku do 10 lat?
- Lubisz fotografować i chcesz pochwalić się swoimi zdolnościami?
- Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody dla swojej pociechy?

Mamy coś dla Ciebie 

Co miesiąc na naszym facebooku to wy zadecydujecie o wygranej, a my na koniec akcji przygotujemy niepowtarzalny kalendarz ze zwycięskimi zdjęciami. Wygrywa to zdjęcie, które otrzyma największą liczbę polubieni  Regulamin konkursu oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka dostępne na stronie ckit.wieliczka.eu Zgłoszenia do poszczególnych edycji możecie wysyłać do 10 dnia każdego miesiąca na adres dzieciaki@wieliczka.eu. Pamiętajcie o przesłanie zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka!

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego