bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-09-10

Koronawirus u uczennicy PCKZiU w Kampusie Wielickim – cała klasa na kwarantannieWczoraj potwierdzono pozytywny wynik testu na COVID-19 u jednej z uczennic Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce znajdującego się w Kampusie Wielickim.


Decyzją dyrektora szkoły, cała klasa do której uczęszczała zakażona koronawirusem uczennica, została odesłana na kwarantannę. Wszystkim wykonano również testy na COVID-19, ich wyniki mają być znane najprawdopodobniej w sobotę. Obecnie jest to pierwszy przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczniów placówek oświatowych działających na terenie gminy Wieliczka.   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU