.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2016-04-01

Kradzież samochodu sprzed Solnego Miasta i mężczyzna obezwładniony prądem przez SPAP


Wczoraj, tj. we czwartek 31 marca doszło w Wieliczce do kradzieży samochodu oraz interwencji Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji.

fot. nadesłane przez czytelnika

We czwartek, około godziny 20:00 z parkingu przed Solnym Miastem został skradziony samochód Audi A4. Straty zostały oszacowane na około 25 tysięcy złotych. Do kradzieży doszło gdy właściciel był na basenie.

Również wczoraj policja dostała wezwanie do awanturującego się mężczyzny. Mężczyzna ten nożami kuchennymi groził policjantom zmuszając ich do odjechania, następnie zamknął się w łazience. Na miejsce wezwano negocjatora oraz Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji. Agresywny mężczyzna został obezwładniony urządzeniem elektrycznym – taserem, a następnie zatrzymany. Prawdopodobnie trafi na obserwację psychiatryczna.

Natomiast we środę 30 marca, około godziny 19:30 jeden z mieszkańców zauważył na wielickich plantach radiowozy i policjantów. Dziękujemy za informację i zdjęcie (widoczne powyżej). Sytuacja wyglądała poważnie jednak na szczęście nie wydarzyło się tam jednak złego. Doszło do sprzeczki pomiędzy… nazwijmy to, lokalnymi amatorami taniego wina… :)

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020