.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku w Podstolicach - podsumowanie akcjiW sobotę, 1 lutego 2020 br., na terenie powiatu wielickiego, odbyła się kampania informacyjno- edukacyjna pod honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.


Akcja została przygotowana przez zespól ds. nieletnich oraz przez dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Poświęcona jest bezpieczeństwu osób poruszających się po stokach narciarskich. Funkcjonariusze z wielickiej komendy dla uczestników aktywnego wypoczynku przygotowali szereg atrakcji w tym konkursy, quizy i zagadki. Dla najmłodszych uczestników czekały atrakcyjne nagrody, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Akcja realizowana jest w ramach kampanii społecznej mającej na celu kształtowanie świadomości prawidłowych zachowań podczas uprawiania sportów zimowych w szczególności wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Za pomoc w zorganizowaniu akcji serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Narciarsko-Rekreacyjnemu Podstolice oraz Panu Bogdanowi Zarzycznemu- Usługi Diagnostyczne Pojazdów w Sierczy.

KPP Wieliczka

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku w Podstolicach - podsumowanie akcji - zobacz zdjęcia   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020