bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku w Podstolicach - podsumowanie akcjiW sobotę, 1 lutego 2020 br., na terenie powiatu wielickiego, odbyła się kampania informacyjno- edukacyjna pod honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.


Akcja została przygotowana przez zespól ds. nieletnich oraz przez dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Poświęcona jest bezpieczeństwu osób poruszających się po stokach narciarskich. Funkcjonariusze z wielickiej komendy dla uczestników aktywnego wypoczynku przygotowali szereg atrakcji w tym konkursy, quizy i zagadki. Dla najmłodszych uczestników czekały atrakcyjne nagrody, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Akcja realizowana jest w ramach kampanii społecznej mającej na celu kształtowanie świadomości prawidłowych zachowań podczas uprawiania sportów zimowych w szczególności wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Za pomoc w zorganizowaniu akcji serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Narciarsko-Rekreacyjnemu Podstolice oraz Panu Bogdanowi Zarzycznemu- Usługi Diagnostyczne Pojazdów w Sierczy.

KPP Wieliczka

Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku w Podstolicach - podsumowanie akcji - zobacz zdjęcia   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU