.


kabaret

Opublikowano: 2020-05-19

Kryminalni zlikwidowali w Wieliczce uprawę konopi indyjskichPolicjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce ustalili, że na terenie posesji w Wieliczce, ma miejsce uprawa konopi indyjskiej. 15 maja b.r. udali się tam, a trakcie przeszukania na strychu budynku zastali 44-letnią kobietę oraz jej 17-letniego syna, którzy demontowali instalację służącą do uprawy konopi indyjskich.


Krzaki konopi a także większość wyposażenia, spakowane były w worki foliowe, natomiast namiot w którym prowadzono uprawę, był już częściowo zdemontowany. Śledczy ocenili, że mieszkańcy tego jednorodzinnego domu stworzyli idealne warunki do rozwoju roślin. W toku wykonanych czynności zabezpieczyli 19 krzewów konopi, zdemontowaną infrastrukturę służącą do uprawy konopi indyjskich, marihuanę o wadze ok. 60 gramów a także blisko 500 sztuk pudełek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zatrzymali obojga domowników. 48-letni gospodarz zatrzymany został dzień wcześniej przez wielickich policjantów, w związku z podejrzeniem popełnienia przez niego innego przestępstwa. On również odpowie za przestępstwa dotyczące uprawy konopi indyjskich. Zatrzymani, usłyszeli zarzuty m.in. utrudniania postepowania karnego poprzez zacieranie śladów, przechowywania w miejscu zamieszkania wyrobów akcyzowych w postaci papierosów bez wymaganych znaków akcyzy, a także uprawy konopi indyjskich.

KPP Wieliczka

 
Kryminalni zlikwidowali w Wieliczce uprawę konopi indyjskich - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki