.


praca man


kabaret

Opublikowano: 2015-07-18

Krzysiu Baran szósty w Mistrzostwach Polski do lat 6


W dniach 4-7 czerwca 2015 r. w Suchedniowie zorganizowano Mistrzostwa Polski w szachach do lat 6. Zawodnicy zostali zakwaterowani w hotelu Paradiso. Do mistrzostw zgłosiło się 34 chłopców.

 
Grano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund i tempem gry 30 minut na zawodnika na partię. MKS MOS Wieliczka reprezentował Krzysztof Baran. Krzysiu zagrał z zawodnikami UKS Czarny Koń Olkusz, Akademia Szachowa Gliwice, Skierniewice, Przedszkole nr 159 Warszawa, MUKS Stoczek 45 Białystok, MTSz Mińsk Mazowiecki, KSz Javena Hańcza Suwałki, UKS SP 321 Warszawa -Bemowo, Elbląg. Krzysztof wygrał 6 partii a przegrał 3 partie.

Mając 6 punktów zajął 6 miejsce. Podobną ilość punktów zdobyli zawodnicy od miejsca 4 do 7. Mistrzem Polski został Wojciech Wielgus Akademia Szachowa Gliwice zdobywając 7,5 punktu. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki a najlepsi puchary i nagrody pieniężne. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom zamki dmuchane, boisko do gry w piłkę nożną, trampolinę, wóz z kulkami, wycieczkę do Starachowic do Muzeum Przyrody i Techniki, gril z dyskoteką. Dla osób towarzyszących zorganizowano turniej w szachach błyskawicznych.

Krzysiu dostał ogromne brawa od rodziców przedszkolaków w Przedszkolu Samorządowym w Koźmicach Wielkich, którego jest wychowankiem. Ponadto wiele radości sprawił rodzicom i siostrze Marysi. Warto wspomnieć, że Krzysiu na co dzień uczęszcza na zajęcia szachowe prowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

Elżbieta Baran

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki