.
carrefour

cotton

Opublikowano: 2018-08-29

KULTURALNY MARATON DLA WOJTKA15 września od godz. 10.30 zapraszamy na całodniowe wydarzenie charytatywne, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Wojtka Bieli z Pawlikowic.


Wojtek uległ poważnemu wypadkowi. Obecnie przebywa w ciężkim stanie w szpitalu, każdego dnia walcząc o sprawność i powrót do zdrowia. Potrzebuje wieloletniej rehabilitacji; jej miesięczny koszt wynosi nawet 25 tysięcy złotych. W tym dniu na Rynku Górnym w Wieliczce specjalnie dla Wojtka wystąpi wybitna solistka operowa KATARZYNA OLEŚ BLACHA wraz z przyjaciółmi. Na scenie zagrają również ROBERT KASPRZYCKI, ZESPÓŁ REGIONALNY MIETNIOWIACY, KAPELA MIETNIOWSKA, WERONIKA KOZŁOWSKA i HUBERT CHARKÓW, zespół CHARAKTER oraz KASIA SKIBA I JA.

Ponadto odbędą się pokazy, warsztaty, animacje i inne atrakcje dla dzieci, licytacje, dania obiadowe przygotowane przez Koła Gospodyń.

Dajmy szansę pokazać Wojtkowi sportowego ducha walki, pomóżmy jego bliskim w zapewnieniu mu jak najlepszej opieki!

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/


   Wieczór w Wielickiej Mediatece  
Data: 16 września 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 16 września o godzinie 18:00 rozpocznie się Wieczór w Wielickiej Mediatece. Zapraszamy na koncert galowy w 100-lecie Niepodległości "Od Moniuzki do Kilara".
Wieczór w Wielickiej Mediatece
Piknik z ratownikami GOPR 2018  
Data: 16 września 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Park Linowy XTREME PARK zaprasza na PIKNIK Z RATOWNIKAMI GOPR, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 września w godzinach 12:00 - 17:00. Szczegóły wydarzenia na plakacie poniżej.
Piknik z ratownikami GOPR 2018