. majowapark

Opublikowano: 2017-08-26

Lekarka zmarła na dyżurze w Niepołomicach. Prokuratura w Wieliczce wszczęła śledztwo.W środę, 23 sierpnia lekarz pełniący dyżur w całodobowej przychodni w Niepołomicach nagle zmarł. Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych.


Jak do tej pory ustalono lekarka dyżur w Niepołomicach rozpoczęła o godzinie 18:00, miał on trwać do godziny 8:00 następnego dnia. Ustalono również, że przed rozpoczęciem dyżuru w Niepołomicach pracowała od godziny 8:00 do 16:00 w jednej z krakowskich klinik. 28-letnia kobieta nagle źle się poczuła i upadła. Mimo podjętej reanimacji nie udało jej się uratować. Być może przyczyny zgonu wyjaśni sekcja zwłok. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Wieliczce wydała postanowienie o wszczęciu śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 28 letniej kobiety, tj. o przestępstwo z art. 155 kk.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.