.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-10

LITERACKIE WIDNOKRĘGI: Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem - relacjaNiezliczone anegdoty, salwy śmiechu i sympatyczna, niezapomniana atmosfera. Tak w jednym zdaniu podsumować można pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu LITERACKIE WIDNOKRĘGI w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.


Naszym gościem był Artur Andrus - dziennikarz radiowy, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer, który wciągnął nas w rozmowę pełną zabawnych wspomnień i odwołań do współpracy z licznymi osobistościami świata polskiej kultury i rozrywki. Tradycyjnie już spora część spotkania należała do publiczności, która niezwykle chętnie zadawała pytania i włączała się do dyskusji. Na koniec nie mogło się obyć natomiast bez pamiątkowych zdjęć i autografów. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Łopatowska.

Pełna fotorelacja na FB - kliknij

CKiT Wieliczka
Fot. CKiTWieliczka


LITERACKIE WIDNOKRĘGI: Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem - relacja - zobacz zdjęcia   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020