bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2020-02-10

LITERACKIE WIDNOKRĘGI: Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem - relacjaNiezliczone anegdoty, salwy śmiechu i sympatyczna, niezapomniana atmosfera. Tak w jednym zdaniu podsumować można pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu LITERACKIE WIDNOKRĘGI w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.


Naszym gościem był Artur Andrus - dziennikarz radiowy, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer, który wciągnął nas w rozmowę pełną zabawnych wspomnień i odwołań do współpracy z licznymi osobistościami świata polskiej kultury i rozrywki. Tradycyjnie już spora część spotkania należała do publiczności, która niezwykle chętnie zadawała pytania i włączała się do dyskusji. Na koniec nie mogło się obyć natomiast bez pamiątkowych zdjęć i autografów. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Łopatowska.

Pełna fotorelacja na FB - kliknij

CKiT Wieliczka
Fot. CKiTWieliczka


LITERACKIE WIDNOKRĘGI: Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem - relacja - zobacz zdjęcia   

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016