.
Opublikowano: 2017-03-10

LITERACKIE WIDNOKRĘGI ze Szczepanem TwardochemJeden z najpoczytniejszych autorów młodego pokolenia polskich pisarzy – Szczepan Twardoch – będzie gościem marcowej odsłony cyklu LITERACKIE WIDNOKRĘGI. Autor bestsellerowego „Dracha”, „Morfiny”, „Wiecznego Grunwaldu” czy „Króla” – najnowszej powieści.


Jego teksty ukazały się w najważniejszych polskich czasopismach: „Rzeczpospolitej”, „Gazecie Wyborczej”, „Polityce” i wielu innych. Ceniony nie tylko w Polsce. Jego książki otrzymały liczne wyróżnienia i nominacje do najbardziej prestiżowych nagród literackich w kraju, ale też i zagranicą: jest laureatem Nagrody im. Kościelskich, niemieckiej nagrody literackiej Brücke Berlin, nagrody czytelników Nike oraz Paszportu „Polityki”. Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi Jarosław Czechowicz 30 marca o godzinie 18:00 do Centrum Kultury i Turystyki. Przypominamy również, że obowiązuje „bilet wstępu”, którym jest przygotowane do pisarza pytanie. Zapraszamy.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/
   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych