.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-06-21

Łysokanie. Poważny wypadek, lądował śmigłowiec LPR.W sobotę 20 czerwca około godziny 9:00 doszło w miejscowości Łysokanie (gmina Kłaj) do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, do zdarzenia doszło na drodze krajowej 94 w miejscowości Łysokanie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Hyundai jadąc od Bochni w kierunku Krakowa wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Audi, który jechał w kierunku Bochni. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń doznała pasażerka Hyundai-a, która została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala przez ZRM. Jedna z poszkodowanych osób została uwięziona w pojeździe, strażacy pracujący na miejscu aby ją wydobyć musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Łysokanie. Poważny wypadek, lądował śmigłowiec LPR. - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki