.
Opublikowano: 2014-05-12

Majowy Puls Wieliczki


Zapraszamy do lektury kolejnego numeru PULSU WIELICZKI. Znajdziecie go w stałych punktach dystrybucji, a wkrótce także na naszej stronie internetowej www.ckit.wieliczka.eu

 
W majowym wydaniu przygotowaliśmy mnóstwo interesujących artykułów, wywiady, relacje, reportaże i felietony. Czeka na Was rozmowa z Renatą Przemyk, podsumowująca 25-lecie jej działalności na scenie muzycznej.


.......  W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Strażaka przygotowaliśmy reportaż, w którym przyglądnęliśmy się z bliska ciężkiej i odpowiedzialnej pracy w straży pożarnej. Odwiedziliśmy również Henryka Kozubskiego, który w rozmowie ze swoim wnukiem opowiedział o tym jak zrodziła się jego pasja do malarstwa. W numerze przeczytamy także o niezwykłej pasji do żeglarstwa i ambitnych planach na przyszłość Maćka Kurowskiego i o szachowym arcymistrzu z Wieliczki – Jasiu Dudzie.

Wieliczka w Małopolskim Systemie Informacji Turystycznej

 

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie – o muzyce, o zdrowiu, o kulinariach i o wszystkim tym, czym żyje miasto i gmina Wieliczka. Gorąco polecamy!

CKiT