.
Opublikowano: 2014-05-12

Majowy Puls Wieliczki


Zapraszamy do lektury kolejnego numeru PULSU WIELICZKI. Znajdziecie go w stałych punktach dystrybucji, a wkrótce także na naszej stronie internetowej www.ckit.wieliczka.eu

 
W majowym wydaniu przygotowaliśmy mnóstwo interesujących artykułów, wywiady, relacje, reportaże i felietony. Czeka na Was rozmowa z Renatą Przemyk, podsumowująca 25-lecie jej działalności na scenie muzycznej.


.......  W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Strażaka przygotowaliśmy reportaż, w którym przyglądnęliśmy się z bliska ciężkiej i odpowiedzialnej pracy w straży pożarnej. Odwiedziliśmy również Henryka Kozubskiego, który w rozmowie ze swoim wnukiem opowiedział o tym jak zrodziła się jego pasja do malarstwa. W numerze przeczytamy także o niezwykłej pasji do żeglarstwa i ambitnych planach na przyszłość Maćka Kurowskiego i o szachowym arcymistrzu z Wieliczki – Jasiu Dudzie.

Wieliczka w Małopolskim Systemie Informacji Turystycznej

 

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie – o muzyce, o zdrowiu, o kulinariach i o wszystkim tym, czym żyje miasto i gmina Wieliczka. Gorąco polecamy!

CKiT


Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek