.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2013-11-06

Mali Akademicy w CKiT


W życiu każdego człowieka, nawet tego najmłodszego, zdarzają się takie chwile, które pozostają w pamięci już na zawsze. Mamy nadzieję, że do takich chwil będzie można zaliczyć uroczyste pasowanie grup 3 i 4 latków w Akademii dla najmłodszych, które odbyło się w Świetlicy Środowiskowej w Lednicy Górnej oraz w siedzibie CKiT.
Uroczystościom towarzyszyły wystąpienia dzieci, które przez wiele dni przygotowywały swój pierwszy ważny występ, ucząc się piosenek, wierszyków i układów choreograficznych. Po przedstawieniach artystycznych odbyła się część oficjalna, podczas której najmłodsi złożyli ślubowanie. Na znak oficjalnego rozpoczęcia edukacji poprzez zabawę maluchy otrzymały birety z rąk Agnieszki Szczepaniak Dyrektora CKiT.


.......  To charakterystyczne nakrycie głowy, będące oznaką doktorską na uczelniach wyższych, stanowi tym samym życzenie powodzenia i sukcesów na dalszej drodze ku wiedzy. Na zakończenie pełnego emocji dnia, rodzice i ich pociechy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek.

CKiT

Stoliczku nakryj się w Familijnej Niedzieli

 

Mali Akademicy w CKiT - zobacz zdjęcia