.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2013-09-25

MAMMA MIA: Na sportowo


MAMMA MIA to spotkania dedykowane mamom „na pełnym etacie”. Zapraszamy więc wszystkie panie, przebywające na urlopie macierzyńskim, bądź wychowawczym wraz ze swoimi pociechami na zajęcia połączone z interesującymi wykładami oraz grami i zabawami dla dzieci.
W najbliższy piątek zapraszamy w strojach sportowych. Instruktorka Ewelina Grzywacz – Woźniak opowie o psychologii sportu, a także o nowym projekcie: aerobiku dla mam z dzieckiem. Będzie również zachęcać do aktywnego spędzania czasu z maluchami. Najbliższe spotkanie: 27.09.2013r. o godz. 1000(czas trwania: 120 min) w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Rynek Górny 6. Wstęp wolny.


.......  Jeśli szukasz wsparcia, inspiracji, motywacji, sposobów na wykorzystanie swoich talentów, jesteś mamą „na pełnym etacie", przebywającą na urlopie macierzyńskim, bądź wychowawczym - dołącz do nas.

PROJEKT MAMMA MIA
  • w zgodzie z sobą, bliżej siebie, bliżej dziecka
  • realizowany przez Centrum Kultury i Turystyki, Rynek Górny 6,
 

Miasto Kobiet: Jesienna Stylizacja

 


MAMMA MIA: Na sportowo - zobacz zdjęcia

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki