.


wse

kabaret

Opublikowano: 2019-11-13

Mamma Mia: Relacje między rodzeństwemBez wątpliwości przyjście na świat nowego członka rodziny to wielka radość dla wszystkich domowników. Często zdarza się jednak , że młodsza siostra lub brat budzą w starszym rodzeństwie mieszane uczucia.


O tym jak wspierać nasze pociechy w budowaniu pozytywnych relacji ze swoim rodzeństwem będziemy rozmawiać podczas drugiego z listopadowych spotkań w ramach cyklu MAMMA MIA. Spotkanie warsztatowe, które odbędzie się 26 listopada 2019 o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, poprowadzi psycholog Ilona Dąbrowa. Zapraszamy – wstęp wolny!

Link do wydarzenia na Facebooku - kliknij

CKiT Wieliczka

   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli