bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2019-11-13

Mamma Mia: Relacje między rodzeństwemBez wątpliwości przyjście na świat nowego członka rodziny to wielka radość dla wszystkich domowników. Często zdarza się jednak , że młodsza siostra lub brat budzą w starszym rodzeństwie mieszane uczucia.


O tym jak wspierać nasze pociechy w budowaniu pozytywnych relacji ze swoim rodzeństwem będziemy rozmawiać podczas drugiego z listopadowych spotkań w ramach cyklu MAMMA MIA. Spotkanie warsztatowe, które odbędzie się 26 listopada 2019 o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, poprowadzi psycholog Ilona Dąbrowa. Zapraszamy – wstęp wolny!

Link do wydarzenia na Facebooku - kliknij

CKiT Wieliczka

   

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016