bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2019-12-01

Marzysz o własnym mieszkaniu ale z dala od miejskiego zgiełku? Zamieszkaj w Sygneczowie.Wyobraź sobie poranki, gdy wychodzisz na taras i podziwiając piękną panoramę wdychasz czyste i świeże powietrze. Nierealne marzenie? Nic z tych rzeczy. To jest możliwe w okolicy Wieliczki i Krakowa. „Słoneczny Stok” to nowe osiedle mieszkaniowe położone w Sygneczowie, wsi w powiecie wielickim. Co je wyróżnia? Znajduje się 150 m. ponad krakowskim smogiem!


Dlatego zamieszkanie w Sygneczowie oznacza nie tylko ciszę, spokój i piękne, zielone tereny. To także skuteczna ucieczka przed trującym powietrzem. Osiedle „Słoneczny Stok” może stać się wymarzonym miejscem do życia. Nowe mieszkania w wysokim standardzie z zapierającym dech widokiem oraz piękna, zielona okolica pełna ścieżek rowerowych i czystego powietrza sprawiają, że w Sygneczowie po prostu chce się zamieszkać. Dodatkowo, to wszystko jest dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach. Szukasz swojego własnego miejsca na ziemi? Wybierz osiedle „Słoneczny Stok” i ciesz się świeżym powietrzem.

Osiedle położone jest na pięknym stoku o południowej wystawie z panoramą widokową w kierunku Tatr. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się kościół, szkoła oraz sklepy, w tym cukiernia i piekarnia. Lokalizacja osiedla łączy w sobie bardzo dobrą komunikację z Krakowską aglomeracją (autobus do Borku Fałęckiego), możliwość obcowania z naturą, oraz gwarantuje spokój i ciszę w malowniczym, oddalonym od miejskiego zgiełku AZYLU. Osiedle zapewnia komfort i spokojny sen całej rodziny. Zamknięty, ogrodzony teren, brama na pilota, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, to przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa mieszkańców. Drogi w miejscowości Sygneczów cechują się bardzo niewielkim natężeniem ruchu co czyni tę okolicę nie tylko cichą, ale i spokojną co jest sporym walorem zwłaszcza dla rodzin posiadających potomstwo. W sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie 3 mieszkania 95 m2 ze wspaniałym widokiem i ogródkiem. Oraz dwa mieszkania 65m2 z własnym tarasem i ogródkiem.

Sprawdź szczegóły na:

www.sygneczow-dom.com.krakow.pl
Lub zadzwoń: +48 736 776 171
artykuł sponsorowany

 
Marzysz o własnym mieszkaniu ale z dala od miejskiego zgiełku? Zamieszkaj w Sygneczowie. - zobacz zdjęcia   

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016