.


kabaret

Opublikowano: 2020-04-10

Mężczyzna, który złamał kwarantannę w Niepołomicach musi zapłacić 5 tys. zł kary2 kwietnia br. informowaliśmy o 37-letnim mężczyźnie z Niepołomic, który złamał kwarantannę wychodząc z domu do bankomatu.


Policjanci podczas kontroli przestrzegania 14-dniowej kwarantanny nie zastali w domu 37-latka. O sytuacji zostały powiadomione służby sanitarne. Inspektor Sanitarny za nieprzestrzeganie postanowień dotyczących kwarantanny nałożył na mężczyznę grzywnę w formie decyzji administracyjnej w kwocie 5 tysięcy złotych. Więcej o złamaniu kwarantanny w Niepołomicach pisaliśmy tutaj.

Nieprzestrzeganie postanowień dotyczących kwarantanny, skutkuje przekazaniem takiej informacji do Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który jest organem władnym do nałożenia na taką osobę kary, która może wynosić nawet 30 000 zł. Ponadto wobec takiej osoby prowadzone będą czynności w związku z popełnieniem przez nią wykroczenia z art. 116 kodeksu wykroczeń. Mandat za takie wykroczenie może wynosić nawet 500 zł a grzywna w sądzie do 5000 zł.   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki