. carrefour


Opublikowano: 2018-03-01

Mietniów. Samochód uderzył w słup.We wtorek 27 lutego 2018 roku około godziny 17:40 doszło w miejscowości Mietniów do zderzenia samochodu osobowego z przydrożnym słupem.


Kobieta kierująca samochodem osobowym marki Renault straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzyła w przydrożny słup. Na szczęście nie było poszkodowanych. Na miejsce zdarzenia m.in. została zadysponowana jednostka OSP z Chorągwicy. Na miejscu działały również jednostki OSP z Wieliczki oraz JRG Wieliczka i policja.

Nie tak dawno, ponieważ pod koniec stycznia 2018 roku w Mietniowie doszło do innego zdarzenia. Drewno wysypało się z ciężarówki podczas transportu i zniszczyło samochód osobowy. Więcej na ten temat można przeczytać na naszej stronie w tym miejscu.   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych