.
Opublikowano: 2018-01-22

MKS MOS Wieliczka w „Glinka Academy”Początek nowego roku 2018 to czas nowych wyzwań. Jednym z nich będzie z pewnością udział wielickiego klubu MKS MOS Wieliczka w dużym przedsięwzięciu jakim jest projekt „Glinka Academy”.


Podpisana w styczniu trójstronna umowa partnerska pomiędzy Fundacją Małgorzaty Glinki, Klubem MKS MOS Wieliczka oraz Gminą Wieliczka ma na celu organizację wspólnych przedsięwzięć promujących piłkę siatkową oraz wydarzeń o charakterze sportowo-rekreacyjnym, zwiększających aktywność i efektywność działań w rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Wieliczka. Programem „Glinka Academy” objęte są sekcje mini siatkówki działające w ramach Stowarzyszenia MKS MOS Wieliczka, obejmujące dzieci w wieku 7-13 lat. Udział w tym prestiżowym projekcie to owoc wieloletnich działań i osiągnięć sportowych wielickiego Klubu na przestrzeni lat, działalności która została dostrzeżona przez środowisko siatkarskie w Polsce. Sukces ten to również efekt dobrej współpracy Klubu z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym oraz Gminą Wieliczka.

MOS Wieliczka   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych