.
wse


Opublikowano: 2018-01-22

MKS MOS Wieliczka w „Glinka Academy”Początek nowego roku 2018 to czas nowych wyzwań. Jednym z nich będzie z pewnością udział wielickiego klubu MKS MOS Wieliczka w dużym przedsięwzięciu jakim jest projekt „Glinka Academy”.


Podpisana w styczniu trójstronna umowa partnerska pomiędzy Fundacją Małgorzaty Glinki, Klubem MKS MOS Wieliczka oraz Gminą Wieliczka ma na celu organizację wspólnych przedsięwzięć promujących piłkę siatkową oraz wydarzeń o charakterze sportowo-rekreacyjnym, zwiększających aktywność i efektywność działań w rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Wieliczka. Programem „Glinka Academy” objęte są sekcje mini siatkówki działające w ramach Stowarzyszenia MKS MOS Wieliczka, obejmujące dzieci w wieku 7-13 lat. Udział w tym prestiżowym projekcie to owoc wieloletnich działań i osiągnięć sportowych wielickiego Klubu na przestrzeni lat, działalności która została dostrzeżona przez środowisko siatkarskie w Polsce. Sukces ten to również efekt dobrej współpracy Klubu z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym oraz Gminą Wieliczka.

MOS Wieliczka   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek