W niedzielę 6 marca 2016 r. w Gorlicach, zawodniczki Klubu MKS MOS WIELICZKA wygrały Turniej I Ligii Młodziczek i na jeden turniej przed końcem rozgrywek ligowych zajmują 1 miejsce w Małopolskiej Lidze Młodziczek, na 36 zespołów startujących z Województwa Małopolskiego. " />
.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2016-03-14

Młodziczki – wspaniały sukces zawodniczek MKS MOS WIELICZKA


W niedzielę 6 marca 2016 r. w Gorlicach, zawodniczki Klubu MKS MOS WIELICZKA wygrały Turniej I Ligii Młodziczek i na jeden turniej przed końcem rozgrywek ligowych zajmują 1 miejsce w Małopolskiej Lidze Młodziczek, na 36 zespołów startujących z Województwa Małopolskiego. 

 
Podopieczne Trenera Artura Stryszowskiego już w poprzednim turnieju zapewniły sobie udział w rozgrywkach centralnych, awansując do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. W Gorlicach zawodniczki MKS MOS WIELICZKA rozegrały świetny turniej, pokonując SPARTĘ KRAKÓW A, SANDECJĘ NOWY SĄCZ A oraz EKSTRIM Gorlice. Należy nadmienić, że dziewczętom z Wieliczki towarzyszyła grupa kilkunastu wspaniałych Rodziców, którzy nie wahają się ani sekundy, aby jechać i wesprzeć swoje dzieci.

Oto wyniki poszczególnych meczy:
MKS MOS WIELICZKA A 2 : 0 EKSTRIM Gorlice
MKS MOS WIELICZKA A 2 : 0 SANDECJA NOWY SĄCZ A
MKS MOS WIELICZKA A 2 : 1 SPARTA KRAKÓW A
SANDECJA NOWY SĄCZ A 2 : 1 SPARTA KRAKÓW A
EKSTRIM Gorlice 1 : 2 SPARTA KRAKÓW A
SANDECJA NOWY SĄCZ A 1 : 2 EKSTRIM Gorlice

Drużyna MKS MOS WIELICZKA wystąpiła w składzie:
LEWIŃSKA MAGDALENA – rozgrywająca / kapitan /
KUJAWA WIKTORIA – środkowa
GÓRSKA IZABELA – środkowa
BARSKA JULIA – środkowa
PALONEK POLA – środkowa
DREJ MONIKA – przyjmująca
WÓJTOWICZ AGNIESZKA – przyjmująca
HARTABUS MAGDALENA – przyjmująca
KYRCZ AGNIESZKA – przyjmująca
MONETA JULIA – atakująca
HEBDA JULIA – atakująca
STRYSZOWSKI ARTUR – Trener

Wszystkie dziewczęta MKS MOS Wieliczka uczęszczają i podnoszą swoje umiejętności na zajęciach sportowych zorganizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020