.
Opublikowano: 2019-06-18

Motocykl zderzył się z samochodem osobowymDziś rano, około godziny 7:00 w miejscowości Zagórze doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz motocyklu.


Do zdarzenia doszło na DK94 w miejscowości Zagórze. W wyniku wypadku do szpitala został zabrany kierowca motocykla. Przez około godzinę ruch odbywał się w tym miejscu wahadłowo. Na miejscu pracowało jednostki JRG Wieliczka, OSP Bodzanów, OSP Biskupice, OSP Staniątki oraz ZRM i Policja.   

Letnie koncerty górniczej orkiestry  
Data: 6, 13, 20 i 27 lipca
Lokalizacja: Wieliczka

Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół działający nieprzerwanie od roku 1830 zachwyca nie tylko muzyką marszową, ale też własnymi aranżacjami przebojów rock i pop. Letnie koncerty w plenerze to już tradycja – górnicza orkiestra zaprasza w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 do Parku św. Kingi. Wstęp wolny.
Letnie koncerty górniczej orkiestry
Gala operetkowa 125 m pod ziemią  
Data: 28 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Kopalnia Soli „Wieliczka”

Zapraszamy do komory Warszawa na niepowtarzalny koncert. 28 lipca artyści zabiorą publiczność w pełną emocji muzyczną podróż „Od Wiednia do Budapesztu”. W repertuarze fragmenty m.in. „Zemsty Nietoperza”, „Perły Tokaju”, „Barona Cygańskiego” oraz „Księżniczki Czardasza”.
Gala operetkowa 125 m pod ziemią