.


kabaret

Opublikowano: 2020-03-29

Msza święta online – oglądaj transmisje z wielickich parafiiW komunikacie przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisława Gądeckiego czytamy, że w mszy świętej lub innym obrzędzie religijnym nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób (nie wlicza się w to osób sprawujących posługę przy mszy). Ograniczenie to jest oczywiście związane z zakazem wychodzenia z domu poza niezbędnymi sytuacjami, które od kilku dni wprowadził rząd.


W związku z zaistniałą sytuacją wielickie parafie zapraszają na transmisje online nabożeństw na swoich kanałach na YouTubie. W Internecie możemy na żywo obejrzeć msze z kościoła św. Klemensa w Wieliczce, Klasztoru Franciszkanów oraz Parafii św. Pawła Apostoła. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kanałów gdzie można uczestniczyć we mszy zostając w domu.

- Kościół św. Klemensa w Wieliczce – kanał YouTube
- Klasztor Franciszkanów w Wieliczce – kanał YouTube
- Parafia św. Pawła w Wieliczce – kanał YouTube
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki