.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-09-23

Muzyka na pożegnanie lataTo był przepiękny, niezapomniany wieczór – w minioną sobotę na Rynku Górnym w Wieliczce rozbrzmiały najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek. W finałowym koncercie tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY pn. „Muzyka na pożegnanie lata” wystąpili Katarzyna Oleś-Blacha (sopran), Adrian Domarecki (tenor), Agnieszka Kuk (sopran), Monika Korybalska (mezzosopran), Krystyna, Gabrysia i Piotr Kutnikowie (fortepian, trąbka, śpiew), Krzysztof Kozarek (tenor), Adam Szerszeń (baryton), Michał Kutnik (baryton) oraz Paweł Wójtowicz (skrzypce).


Artystom towarzyszył Zespół Kameralny Muzyków Orkiestry Opery Krakowskiej. Zgromadzona na rynku publiczność miała okazje wysłuchać kompozycje wielu wybitnych twórców, w tym: Verdiego, Moniuszki, Bizeta, Rossiniego, Straussa, Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych.

Podczas finałowego finałowy koncertu projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY została przeprowadzona zbiórka charytatywna na leczenie i rehabilitację Marcela, który walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. W akcję zaangażowali się koledzy i koleżanki z klasy Marcela ze Szkole Podstawowej w Mietniowie, którzy wspólnie z artystami przygotowali wzruszający finał koncertu, śpiewając wspólnie piosenkę We are the World.

Link do galerii na Facebooku.

CKiT Wieliczka
Fot. CKITWieliczka


Muzyka na pożegnanie lata - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki