. carrefour


Opublikowano: 2010-08-17

Na przystanku w Wieliczce zaatakowano mężczyznę


W sobotę 14.08.10r. około godz. 3:50 w Wieliczce na ul. Piłsudskiego na przystanku autobusowym trzech mężczyzn w wieku 19 – 24 lata zaatakowało 28-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.

Mężczyźnie grożono nożem, został pobity i okradziony. Napastnicy zabrali mu pieniądze w kwocie około 300złotych oraz kartę bankomatową. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji policji sprawcy rozboju zostali zatrzymani w tym samym dniu. Część skradzionego mienia udało się odzyskać. W dniu dzisiejszym sąd zadecyduje o ich dalszym losie. Zatrzymani to mieszkańcy Wieliczki.

W dniu wczorajszym trzej sprawcy tego rozboju dokonanego na 28-letnim mieszkańcu województwa świętokrzyskiego zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych